تائید
فروش مسکونیآپارتمان101 متری اقبال لاهوری بازسازی

101 متری اقبال لاهوری بازسازی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
101
ساخت
1393
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬613٬000 تومان
طبقه
2
101 متری بازسازی شده فول امکانات
4 طبقه 8 واحد
طبقه دوم
جنوبی و نورگیر عالی
خوش نقشه
تخلیه و سند آماده
پارکینگ آسانسور انباری
درب برقی و تراس
کولر گازی و پکیج
جهت بازدید این ملک و همچنین اطلاع از موارد ملکی مشابه با ما تماس بگیرید.
کارگزاری املاک صفری
بین هنرستان 15 و 17

1: دارای بزرگترین سیستم فایلینگ در منطقه،جهت معرفی فایلهای فروش آپارتمانی و ویلایی به خریداران محترم.

2: خدمات مشاوره امور املاک و مستغلات در زمینه خرید و فروش و کارشناسی قیمت املاک در مناطق 9 و 11 مشهد.

3: کارشناسی , بازدید و فروش موارد ملکی مالکین محترم در کمترین زمان ممکن.

جهت احترام به حقوق مشتریان و همشهریان محترم،
کلیه قراردادها در این کارگزاری زیر نظر وکیل رسمی دادگستری منعقد میگردد.