تائید
فروش مسکونیآپارتمان101 متری فول* تک واحدی * تاپ ترین متریال

101 متری فول* تک واحدی * تاپ ترین متریال

3 روز پیش در امام سجاد(ع)

متراژ
101
ساخت
1405
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏102,970,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
هـوالرزاق

« ملک هیچگاه به شما خیانت نمیکند. »
⚜️ عکس ها متعلق به خود ملک می باشد. ⚜️

شرایط ملک ⬇️
نوساز کلید نخورده طبقات 1 تا 4 موجوده
100 متری فول امکانات
تک واحدی
پارکینگ سندی
تراس بزرگ و دلباز
سه بر نور ( پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب )

شرایط خرید ⬇️
قیمت کل خونه 11.280 ✅
پارکینگ به مبلغ 450 تومن جداگانه حساب میشود. ✅
امکان رهن دادن تا 1.300 بر عهده خود ما ✅

⚡ پرداختی شما فقط و فقط 10.400⚡

بدون در نظر گرفتن ساعت تماس بگیرید.
⚜️مشاور خرید خانه ی مناسب شما عمران فیوجی ⚜️