تائید
فروش مسکونیآپارتمان101متر،دو خواب،سعادت اباد علامه

101متر،دو خواب،سعادت اباد علامه

2 سال پیش در تهران

متراژ
101
ساخت
1387
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
148٬514٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
_____________ درود بر شما خوبان _____________

101متر دو خواب در بهترین لوکیشن منطقه

واحد بازسازی کامل که نه نوسازی شده

لوکیشن عالی دسترسی بینظیر

ویو بینظیر پارک چشم گیر

همسایگان خوب بدونه حاشیه

پارکینگ بدونه مزاحم باکس

انباری در خور واحد

کلی توضیحات شنیدنی دیگر ممنون که تماس میگیرید
____________________________________________
کارشناس املاک مستغلات منطقه دو
سعیدی