تائید
فروش مسکونیآپارتمان101متر دو خوابه هروی.

101متر دو خوابه هروی.

2 سال پیش در تهران

متراژ
101
ساخت
1388
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
128٬712٬000 تومان
طبقه
3
هروی - 101 متر - 2 خوابه
1 خواب مستر
فول بازسازی شده -
چهار طبقه تکواحدی. طبقه سوم.
رو به آفتاب. دارای نور جنوب و نور شمال
پارکینگ. آسانسور. 12 متر انباری
خوش نقشه
کابینت ها AGT ترک
صفحه کابینت ها تمام سنگ گرانیت مشکی.
امکان رهن واحد تا 1/200
سند تک برگ شخصی.
دسترسی محلی عالی.
مناسب سکونت و سرمایه گزاری.
تماس از 9صبح الی 10شب.
موسوی.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هروی

""صداقت، تخصص و تجربه ی ما تضمین انتخاب خوب شماست""