تائید
فروش مسکونیآپارتمان101متر نوساز کلید نخورده

101متر نوساز کلید نخورده

10 ماه پیش در اتابک

متراژ
101
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬445٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
خوش نقشه
تمامی نصبیات تکمیل( کابینت، کمد دیواری، پکیج، سینک، هود، گاز رومیزی،شیرآلات و ...)
کلید تحویل
100 متر
دو خواب
طبقه 4
دو واحدی
پارکینگ غیر مزاحم
بالکن
قابلیت 900 میلیون رهن به عهده ی املاک
10 درصد زمان تحویل سند
پرداختی نقدی شما 4 میلیارد
نحوه ی پرداخت نقدی توافقی
تخفیف پای معامله
آماده ی قرارداد