تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر 2 خواب بازسازی داریوش

102 متر 2 خواب بازسازی داریوش

1 سال پیش در کرج

متراژ
102
ساخت
1385
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬235٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅در یکی از بهترین نقطه های خیابان داریوش با دسترسی عالی✅

✔102 متر
✔2 خواب
✔بسیار تمیز و خوش نقشه باز سازی شده
✔4 طبقه 8 واحدی

☑طبقه 2 جنوبی روبه آفتاب غرق نور☑

✅بازدید=قرارداد

☑تخلیه برج 12

☑10 درصد سند:حدود 400 میلیون یک ماه بعد قرارداد

☑مبلغی جهت رهن: حدود 600 میلیون

☑با مبلغی بالغ بر 2/200/000/000 میلیون تومان نقد پای جلسه و 700 میلیون تومان پرداختی تا قبل از تنظیم سند ظرف مدت یک ماه صاحب این خانه شوید