تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر / 2 خواب / جنوبی / نوساز / شمال هروی

102 متر / 2 خواب / جنوبی / نوساز / شمال هروی

1 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1403
قیمت کل
15٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
154٬901٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
◉ امـلـاک بـزرگ مـاکـان ◉

✳️ شمال هروی

✓ 102 متر ، نوساز ، 2 خواب
✓ دارای پارکینگ + انباری + 2 لاین آسانسور
✓ پنجره قدی رو به جنوب ( آفتاب )
✓ بالکن قابل چیدمان
✓ 2 خواب استاندارد
✓ نقشه بی نظیر با قابلیت چیدمان عالی

! لابی 300 متری
! سالن اجتماعات
! سرایداری مقیم

✓ فایل های مشابه با توجه به سلیقه و بودجه شما
✓ هروی ، حسین آباد ، پاسداران ، شمس آباد

◉ مــشـاور و کـارشـنـاس فـروش : جـوادی ◉

° آدرس دفتر : پاسداران ضلع جنوب شرقی میدان هروی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمد جوادی 09125714302