تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر « خوش نقشه »

102 متر « خوش نقشه »

2 سال پیش در مشهد

متراژ
102
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬490٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
❌ درود بیکران خدمت همراهان همیشه ❌

♦️ بسیار خوش نقشه
♦️ وکالت محضری
♦️ لوکیشن عالی
♦️ نزدیک فضای سبز
♦️ پارک بازی کودکان
♦️ پله ها بسیار نرم
♦️ انباری 2×3

☎️ با ما در تماس باشید

♦️ حبیب حسینی... مشاور و کارشناس خرید و فروش
♦️ ویلایی... آپارتمان...زمین مسکونی

♦️ سرمایه گذاری املاک بزرگ خاتونی

♦️ دفتر 1... حدفاصل چهاراه ولیعصر و هدایت 24 پلاک 60
♦️ دفتر 2... میدان جانباز مجتمع تجاری پاژ طبقه 17