تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر دو خوابه در تاچارا خیابان شهامت ملکی

102 متر دو خوابه در تاچارا خیابان شهامت ملکی

5 روز پیش در دینکان

متراژ
102
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,686,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دو خوابه 102 متری بسیار خوش نقشه ویو عالی
لوکیشن عالی. ملکی. 5 واحدی. تک واحدی
طبقه دوم بدون آسانسور 20 تا پله میخوره
تخلیه آماده بازدید.
✔️ گروه مشاورین املاک ملک آرا ✔️
✔️ املاک ملک آرا✔️