تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر سرمایه گذاری نوساز کلید نخورده

102 متر سرمایه گذاری نوساز کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1403
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
117٬647٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
8
به نام معمار هستی

(( بازدید از این سازه ی مدرن و لوکس از دست ندهید ))

موقعیت خرید آپارتمان در سازه ای لوکس و مدرن با پرداختی شناور

بهترین سرمایه گذاری در منطقه

⭕️ سازه ای لوکس و مدرن از سازنده ای خوش سلیقه

⭕️ فول مشاعات به همراه خدمات هتلینگ

✅ 102 متر سندی
✅ 2 خواب استاندارد
✅ خوش نقشه و خوش چیدمان
✅ غرق در نور به همراه بالکن بزرگ قابل چیدمان
✅ آسانسور پارکینگ و انباری سندی
✅ 6 لاین آسانسور کره ای
✅ لابی مجلل با ارتفاع سقف 7 متر
✅ سونا استخر جکوزی در دو سالن مجزا
✅ سالن یوگا و بدنسازی
✅ سینما و سالن اجتماعات فول فرنیش
✅ روف گاردن و جاده تندرستی
✅ کادر امنیتی و مدیریتی 24 ساعته
✅ کادر خدماتی 24 ساعته
✅ نظافت و نگهداری مشاعات با دستگاه اسکرابر

لذت زندگی در خانه ای رویایی
از تماس تا انتقال سند در کنار شما هستیم

مقدسی هستم از تیم فروش بارمان

برای اطلاعات بیشتر و شرایط پرداخت تماس بگیرید