تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متر گلستان/ ارشاد / دو کله نور/ سازنده بنام

102 متر گلستان/ ارشاد / دو کله نور/ سازنده بنام

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
102
ساخت
1403
قیمت کل
4٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬019٬000 تومان
طبقه
1
دپارتمان املاک رابین
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️

⭕️ فایل کاملا شخصی و انحصاری ⭕️

⭕️ دپارتمان املاک رابین میباشد ⭕️

خریدی هوشمندانه جهت سرمایه گذاری و سکونت

در تاپ ترین لوکیشن منطقه
⭕️ پرداخت کاملا شرایطی ⭕️

102 متر خوش قواره / سالن پرده خور روبه آفتاب

سازنده خوشنام/ بنام منطقه

سالن مربع مناسب انواع سبک چیدمان

سراسر نور مستقیم

تراس کاربردی و قابل چیدمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور شما عبدی

آدرس املاک : میدان گلایول نبش ویلا دپارتمان املاک رابین