تائید
فروش مسکونیآپارتمان102 متری / خ احمدی / فول / بابیش از 800 فایل موجود

102 متری / خ احمدی / فول / بابیش از 800 فایل موجود

1 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1400
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
10٬893٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❤﷽❤️
❗❗لطفا با دقت بخوانید❗❗
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
⭐دسترسی به رشیدی جهان
⭐انباری سندی ، پارکینگ سندی غیرمزاحم
⭐آسانسور با موتور ایتالیایی
⭐فوق العاده خوش نقشه
⭐سرامیک پارکت
✅1200 وام خانواده بدون ضامن✅
شرایط : 2 فرزند زیر 20 سال
✅960میلیون وام زوجین بدون ضامن✅
✅قابلیت رهن تا 1200 میلیون رهن✅
نقدینگی شما با احتساب رهن و وام = 3,960
️کارشناس منطقه️
امیرمحمد اکرامیان