تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متر/2خواب/فول امکانات/سندتک برگ/دهکده

102متر/2خواب/فول امکانات/سندتک برگ/دهکده

2 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1394
قیمت کل
8٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬764٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
جنس کف
سرامیک
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
تعداد کل طبقات
4
دهکده المپیک

⬅️ 102متر
⬅️ 2خواب
⬅️ فول امکانات
⬅️ ساختمان جنوبی - شمالی
⬅️ غرق در نور

⏪️ سند تک برگ ⏩️

️پارکینگ - انباری سندی

دسترسی آسان به بزرگراه های حکیم، همت، اتوبان کرج و مراکز معتبر تفریحی، تجاری ایرانمال، باملند و دریاچه چیتگر

خانم نیک سرشت
دپارتمان راما