تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متر /خوش نقشه /حسینی پناه /غرق نور

102متر /خوش نقشه /حسینی پناه /غرق نور

11 ماه پیش در صومعه سرا

متراژ
102
ساخت
1404
قیمت کل
3٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬352٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
بنام ایزد یکتا
            مجموعه املاک بوستان
  کارشناس تخصصی خرید فروش ملک   
           در غرب استان گیلان

❌فروش واحد 104متری ❌

✅پرپکیج ، شیرآلات اهرمی ،کابینت های گلاس
✅لوکیشن داخل شهر قابل دسرسی
✅غرق نور و خوش نقشه
✅4طبقه 12واحد طبقه 4
✅تا 400میلیون وام بدون اوراق
✅قابلیت رهن تا 600میلیون رهن کامل

«فرصت های سرمایه گذاری را با ما تجربه کنید »

برای فایل های بیشتر با افتخار در تماس تلفنی
کارشناس فروش پورحیدری

«آدرس ــ صومعه سرا خیابان حسینی پناه ابتدای بلوار قلیزاده مجتمع تجاری اطلس