ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
102متر/شمالی روبه نما/مریم شرقی/فول
102متر/شمالی روبه نما/مریم شرقی/فول
1 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
102
ساخت
1401
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬372٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
با درود فراوان
اگه دنبال یه واحد نوساز روبه نما میگردی این آگهی از دست نده
102 متر دوخوابه مریم شرقی فول تجهیزات
پارکینگ سندی آسانسور انباری بالکن بزرگ
کابینت های گلس گازرومیزی هود شیرآلات
پکیچ رادیاتور نقاشی نور پردازی
شمالی روبه نما غرق در نور آفتاب
نما رومی مشاعات متریال درجه یک
سند تک برگ آزاد با قابلیت 800ملیون وام مسکن
با قابلیت 550 رهن کامل به عهده املاک
جهت اطلاعات تکمیلی و بازدید تماس حاصل فرمایید
آدرس دفتر مارلیک خیابان دکترحسابی شمالی مابین خیابان مریم و مینای غربی املاک عرشیا پلاک 27با مدیریت کریمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت