تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متر2خ کلیدنخورده فول تکواحدی ترکمنستان

102متر2خ کلیدنخورده فول تکواحدی ترکمنستان

1 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1403
قیمت کل
13٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬352٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
قابل توجه خریداران وسرمایه گذاران محترم

........ قیمت منصفانه.........

✔️5طبقه تکواحدی

⚜️مسکن بزرگ الماس⚜️