تائید
فروش مسکونیآپارتمان102مترطبقات بالا/پرنوردارای ویو/رونیکا پالاس هروی

102مترطبقات بالا/پرنوردارای ویو/رونیکا پالاس هروی

1 سال پیش در تهران

متراژ
102
ساخت
1402
قیمت کل
13٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
130٬392٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
11
✅️102متر
✅️2خواب
✅️ واقع در برج رونیکا پالاس بلوکA طبقات بالا
✅️نور عالی و دارای ویو
✅️بالکن قابل چیدمان
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
✳️گوشه ای از امکانات رونیکاپالاس:
● لابی مجلل و باشکوه با لابی من 24ساعته
●مهدکودک،سالن بازی،●سی هزار متر فضای سبز
●سالن سینما●کافی شاپ●سالن بدنسازی
●سالن اجتماعات●کتابخانه
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
✅️دسترسی بسیار راحت به شریانهای اصلی:
✅️ اتوبان صدر،امام علی،شهید همت،صدر،صیاد
✅️دسترسی بسیار راحت ب مترو 500 قدمی شما
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
⭕️فایل شخصی،مالک فروشنده قطعی
⭕️قابل استعلام و نقل و انتقال قانونی قبل از خرید
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
جهت بازدید و اطلاعات تکمیلی این واحد در خدمت شما هستم ارادتمند شما〽️رَستاک