تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متری دو خواب/مناسب خانواده /خوش نقشه

102متری دو خواب/مناسب خانواده /خوش نقشه

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
102
ساخت
1398
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬196٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️شرکت معاملات ملکیVIPسیناگرو.پ⚜️———————————————————————————— کارشناس ملکی شما:خانم زارع

و✅کد آگهی : 102

⚜️نکته : /لوکیشن عالی/ پلان کاربردی /مدرن و اکازیون /کناف کاری / بی همتا در منطقه /مناسب سخت پسندان /زندگی در یک خانه رویایی رو تجربه کنید / در بزرگ ترین املاک کشور میزبان شما هستیم با بیشترین فایل در منطقه ————————————————————————————— شرکت معاملات ملکی عصر جدید آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد فقط کافی است که تماس بگیرید ⚜️ —————————————————————————————
⚜️مدیر عامل شعب:مهندس عسگری ⚜️ ——————————————————————————— ——————————————— ———————————————
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری