تائید
فروش مسکونیآپارتمان102متری، زیتون، نوساز

102متری، زیتون، نوساز

1 سال پیش در قم

متراژ
102
ساخت
1403
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬588٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
_واحد فوق نوساز و کلیدنخورده(خام)می باشد.
_دارای پارکینگ مسقف.
_آماده تحویل(سریع).
_550 میلیون تومان وام بعلاوه دو میلیارد و صد نقدی.
_برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
______________________________________
⬅️78متری، مسکن مهر، نماسنگ، پارکینگ ریموت دار( اختصاصی )= 1,800,000,000
⬅️82متری، مسکن مهر، پارکینگ محوطه، تمیز، خوش نقشه= 1,770,000,000
✅️با توجه به شرایط و نیاز شما موارد متعددی موجود می باشد، لطفا تماس حاصل فرمایید.
______________________________________
⚠️اوجان، مشاور و کارشناس امین شما سروران.
☎️جهت کارشناسی و مشاوره(رایگان) لطفا تماس حاصل فرمایید.
______________________________________
آدرس: میدان شهدای آتش نشان، خیابان استقلال، استقلال دو، جنب مسجد امام محمد باقر، املاک مهربان.
****با مهربان تا مهربام****