102متری طبقه آخر ویو باز + دریای نور /دریاچه آبشار
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
102
ساخت
1397
قیمت کل
7٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬490٬000 تومان
طبقه
+30
______⚜دپارتمان املاک راما منطقه 22 ⚜_______
طبقه آخر با ویو باز بدون مشرف
نورگیری بسیار زیاد در کل روز و دلباز
102 متری خوش نقشه دو خوابه
فول امکانات با لابی مجلل
آسانسور ، پارکینگ ، انباری
بالکن بزرگ و قابل چیدمان
نقشه مهندسی با سازه قوی
تعداد واحد کم در هر طبقه
لوکیشن و دسترسی های عالی
⭕بی شک گزینه ای بدون ضعف و خوش قیمت
___________________________________________
✖برای اطلاعات بیشتر و تکمیلی لطفا تماس بگیرید
✖فایل های زیر قیمت و معاوضه موجود میباشد
✖مشاور شما در منطقه : رئیسی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.