تائید
فروش مسکونیآپارتمان103 متری 2 خواب خوش نقشه سفیر جنوبی

103 متری 2 خواب خوش نقشه سفیر جنوبی

10 ماه پیش در شهرک سراج

متراژ
103
ساخت
1394
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬116٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با نام و یاد خدا

✅یک واحد آپارتمان 103 متری 2 خواب بسیار خوش نقشه،نورگیر جنوبی
✔️تراس به متراژ معقول،3 طبقه 6 واحد
فروش فوری

درب از حیاط،دلباز

عکس ها در زمانی گرفته شده که آفتاب نشسته و برقا هم رفته:)

بدون یک ریال خرج

✅✔️650 در رهن میباشد نقدینگی 4100 برای صاحب این آپارتمان عالی شدن کفایت میکنه،البته اگه نخواین ساکن بشید فوراً

مشاور حیدری
املاک شکیبا:باهنر جنوبی نبش میدان پارسه

قدم بر سر و بر چشم
پیروز باشید