ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
103متر/دو خواب/واقعی میباشد/باکس اصلی پونک
103متر/دو خواب/واقعی میباشد/باکس اصلی پونک
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
103
ساخت
1396
قیمت کل
9٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬145٬000 تومان
طبقه
6
103متر/دو خواب وییو دار تهران
سالن پرده خور دو نبش کاملا بدون مشرف
طبقات بالا مشاعات قابل تحسین لابی شیک و مجلل
دو خواب خیلی بزرگ قابلیت هر نوع چیدمان
انتخاب خوش سلیقه ها قیمت فوق العاده پایین
بدون هیچ ضعفی خیابان پهن گذر 24متری با دسترسی به تمام شریان های اصلی تهران
پرداختی خوب قیمت فوق العاده دلالی/فایل هم کاملا شخصی میباشد
در بازار رقابتی بهترین خرید را انجام بدین ماهم کنارتونیم
بازدید در ساعت محدودی انجام میشود اولویت با اولین تایید از سمت مشتری
مشاور تخصصی شما آرمین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت