تائید
فروش مسکونیآپارتمان103متر2خواب /بقیمت واحد منطقه/ سرمایه گذاری

103متر2خواب /بقیمت واحد منطقه/ سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
103
ساخت
1401
قیمت کل
12٬205٬500٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬500٬000 تومان
طبقه
3

تنها واحد ریز متراژ بقیمت

103 متر 2خواب
سالن پذیرایی بسیارخوش نقشه با قابلیت چیدمان هرنوع سلیقه
آشپزخانه استاندارد و تجهیز شده
اتاق خوابها با قابلیت چیدمان تخت 2 نفره
فول امکانات
لابی لوکس و مبله / لابی من 24 ساعته
تیم تاسیساتی و نگهبانی 24 ساعته

جنب مترو
با دسترسی های آسان به بزرگراهها و مراکز خرید و تفریح

سرمایه گذاری با ارزش افزوده بالا درکوتاه مدت

مبلغ و پرداختی قابل مذاکره میباشد.

کسب اطلاع و هماهنگی بازدید این واحد استثنایی با شماره ذیل در تماس باشید: