تائید
فروش مسکونیآپارتمان103مترکلید نخورده/super luxury & special/عکس واقعی

103مترکلید نخورده/super luxury & special/عکس واقعی

2 سال پیش در تهران

متراژ
103
ساخت
1402
قیمت کل
15٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
152٬912٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سازه خاص و بدون مشابه در منطقه 5

______آگهی و عکس ها کاملا واقعی میباشد_______

بازدید آزاد در تمامی ساعات

⚜️متریال تمام برند وارداتی درجه یک⚜️

⚜️ روف گاردن دنج با ویو کامل تهران⚜️

مناسب شما سخت پسندان و لوکس پسندان

103 متر دو خواب

این ساختمان معمولی نیست....

100% مورد پسند....

⭕️سند تک برگ آماده انتقال⭕️

کارشناس امور ملکی عبدی