تائید
فروش مسکونیآپارتمان104 متری بازسازی شده بلوار صلح

104 متری بازسازی شده بلوار صلح

2 هفته پیش در کوی فرهنگیان

متراژ
104
ساخت
1393
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏78,846,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
با سلام

بهترین فرصت جهت خانه دار شدن و سرمایه گذاری
یک واحد 104 متری بازسازی شده در یک مجموعه شخصی ساز 10 واحدی
نقشه کاملا تفکیک شده

سالن مربعی شکل قابل چیدمان به همراه نور مستقیم
آشپزخانه کاربردی با کابینت هایگلاس و رعایت مثلث و جا نمایی تخصصی
خوابها استاندارد به همراه نور مستقیم و کمد دیواری کاربردی

قابلیت رهن تا مبلغ 800 میلیون و گرفتن وام تا مبلغ 1/200
بازدید=قولنامه
همین الان تماس بگیرید تا با هم بریم بازدید
و...

((موارد مشابه موجود میباشد))
《《مشاور شما:مروتی》》