تائید
فروش مسکونیآپارتمان104متر 2خواب بهارشمالی

104متر 2خواب بهارشمالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬076٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
4
✨️تکواحد
✨️طبقه اول
✨️2 خواب بزرگ
✨️نورگیر و پرده خور
✨️پذیرایی بزرگ و قابل چیدمان
✨️لوکیشن و دسترسی بینظیر
✨️فایلهای مشابه متناسب با بودجه شما
❎️مشاور شما اسدی