تائید
فروش مسکونیآپارتمان104متر 2خواب فول امکانات در سعادت آباد نور مستقیم

104متر 2خواب فول امکانات در سعادت آباد نور مستقیم

2 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1394
قیمت کل
13٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هوالرزاق

104متر
طبقه 5
نور نقشه فوق العاده
در بهترین لوکیشن سعادت آباد
امکانات تکمیل

کارشناس تخصصی امور ملکی شما خانم اسدی
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید