تائید
فروش مسکونیآپارتمان104متر،ویو دار،نگین رونیکا پالاس،سرمایه گذاری

104متر،ویو دار،نگین رونیکا پالاس،سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1402
قیمت کل
13٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬211٬000 تومان
طبقه
9
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
با سلام و احترام

✔ویو بی نظیر بدون مشرف

✔نقشه ژورنالی بدون پرتی

✔امکانات و مشاعات هتلینگ

✔بهترین انتخاب برای سکونت و سرمایه گذاری

✔ زیر قیمت منطقه

✔شرایط پرداخت شناور و قابل مذاکره

برای کسب اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید

مدیر فروش برج های مجلل:
آقاجانی