تائید
فروش مسکونیآپارتمان104متر پونک اشرفی اصفهانی فول امکانات

104متر پونک اشرفی اصفهانی فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
104
ساخت
1391
قیمت کل
10٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬115٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بنام خالق زیبایی ها

سازه ای برند در منطقه

104متر
2 خواب
فول امکانات
طبقه 5
5 طبقه 2 واحدی
بهترین متریال
برند درجه یک

عکس ها متعلق ب خود واحد هست

پاسخگو 24 ساعته

مشاور شما در منطقه

آرش

***********

املاک بزرگ اوپال

شعبه VIP