تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا105 متر /2 خواب/ ویلایی / طبقه 3

105 متر /2 خواب/ ویلایی / طبقه 3

2 هفته پیش در درکه

متراژ
105
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
250
قیمت کل
‏13,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,400,000 تومان
*******به نام خالق هستی *******

105 متر ویلایی
حیاط دار
قدر السهم دار
متراژ زمین 250 متر
طبقه 3 از 3
____________________
تمیز و بازسازی شده ✔️
دو خواب استاندارد 12 و 15 متری
با کمد دیواری های بزرگ
--------------------------------
سند شخصی تک برگ (بدون ریشه )✔️
قابل انتقال
مدارک تکمیل
مناسب سکونت و سرمایه گزاری
قیمت رهن واحد مبلغ یک میلیارد و 500 به بالا
********خانم الله وردی ********