تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر دونبش ،غرق نور ،خاص و

105 متر دونبش ،غرق نور ،خاص و

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
1٬940٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬476٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜⚜⚜املاک نو اندیشان⚜⚜⚜
✴️عضو رسمی اتحادیه املاک ✴️
⚜رضایت و اعتماد شما اعتبار ماست⚜
⏪فروش واحد شما در سریع ترین زمان ممکن
⏪خرید برای شما با تنوع فایل بالا
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅105متر رو به نما * فوق العاده خوش نقشه و خوش نور*دونبش خیابان 20مترب و 12متری

✅دوخواب * هر دو اتاق خواب پنجره خور و رو به نما

✅آشپزخانه پنجره خور و روبه نما

✅پلان و نقشه تفکیکی و مهندسی ساز

✅ساخت توسط سازنده بنام

✅مناسب سرمایه گذاری و سکونت

✅واقع در دنج ترین محله مناسب سکونت

✅مبلغ قابلیت رهن تا 400 میلیون

✅مالک منعطف و خوش معامله

✅مشاعات فوق شیک و بی نظیر

امکانات :

✅پارکینگ اختصاصی * آسانسور تمام استیل * انباری

✅ سرمایش کولر آبی و گرمایش پکیج

✅آیفون تصویری

✅تاپ لوکیشن

✅نما سنگ با نور پردازی منحصر به فرد
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✅با هر توان پرداختی صاحب خانه شوید
✅پیش فروش های معتبر و تضمینی در مناطق مختلف مشکین دشت
✅متراژ های مختلف
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
✍جهت هماهنگی و اطلاع از فایلهای دیگر با ما در ارتباط باشید
قدمیان