تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر/روبه نما/کلید نخورده خام/بافت ویلایی/فاز 2

105 متر/روبه نما/کلید نخورده خام/بافت ویلایی/فاز 2

1 سال پیش در کرج

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
4٬725٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
3
«به نام خدا»

دپارتمان املاک اوپال

فایل خرید و فروش کد فایل:1739

____________________________________________________

دپارتمان املاک اوپال️

بهترین و بروزترین فایلینگ منطقه

ابتدای خیابان جمهوری نبش مریم چهارم جنب فروشگاه جانبو دپارتمان املاک اوپال

با مدیریت جناب آقای سعید بگلو

مشاور شما: متین احمدی

برای اطلاعات و فایل های بیشتر با ما تماس بگیرید☎️

از ساعت 9 صبح الی 12 شب پاسخگوی تماس شما عزیزان هستیم