تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر شخصی ساز / شهرک سازان

105 متر شخصی ساز / شهرک سازان

1 سال پیش در قم

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
3٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬571٬000 تومان
طبقه
2
باسلام و احترام

◽️یک واحد 105 متری / شخصی ساز◽️

◽️پارکینگ مسقف / انباری / آسانسور◽️

◽️سند در دست اقدام نهایت آخر سال ◽️

◽️300 رهن که از مبلغ فوق کم میشود◽️

⭕️قابل توجه همشهریان عزیز واحد شخصی ساز و فول امکانات میباشد ⭕️

~~~~~~~~~~○○○املاک نگین●●●~~~~~~~~~~

《با 18 سال سابقه در پردیسان》

《بیشترین فایل خرید و فروش / رهن و اجاره 》

《با ما خانه دار شدن آسان است 》

《کارشناس شما : آقای برخوردار》