تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر طبقه 4 « شیک »

105 متر طبقه 4 « شیک »

2 سال پیش در مشهد

متراژ
105
ساخت
1392
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬238٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⬅️ درود بیکران خدمت همراهان همیشگی املاک خاتونی➡️

♦️. آپارتمان بسیار شیک و خوش نقشه

♦️. لوکیشن عالی
♦️. نزدیک به فضای سبز
♦️. پله ها بسیار نرم
♦️. انباری بزرگ 3×2
♦️. نزدیک به تمامی امکانات رفاهی
♦️. پذیرایی 6×6

⚠️ جهت بازدید از این فایل ارزنده با ما در تماس باشید ⚠️

☎️. حبیب حسینی. مشاور و کارشناس در امر خرید و فروش
❌. ویلایی... آپارتمان...زمین مسکونی... زمین کشاورزی

✅. سرمایه گذاری املاک بزرگ خاتونی

✅. دفتر 1... حدفاصل چهاراه ولیعصر و هدایت 24 پلاک 60
✅. دفتر 2... میدان جانباز مجتمع تجاری پاژ طبقه 17