تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر / نوساز کلید نخورده / Modern

105 متر / نوساز کلید نخورده / Modern

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
1٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
10٬582٬000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
ساختمانی زیبا در یکی از دنج ترین فرعی های منطقه سهروردی❗
دسترسی عالی به خیابان اصلی و مراکز خرید و حمل و نقل عمومی❗

مشاعات لاکچری و طراحی شده✅
ورودی از لابی✅
سرایدار مقیم✅
ساختمان دو نبش✅
منبع ذخیره اب✅
ژنراتور برق✅
حیاط طراحی شده با الاچیق و نشیمن✅

105 متر
1️⃣0️⃣5️⃣
2 خواب
2️⃣
طبقه 4
4️⃣
سال ساخت 1403
1️⃣4️⃣0️⃣3️⃣

پلان تفکیکی✅
سالن وسیع و پرده خور کف تا سقف✅
اشپزخانه پرکابینت با تمام جایگزاری ها✅
اتاق خواب های بزرگ با پنجره های قدی و کمد دیواری سرتاسر✅
لاندری مجزا✅

فول امکانات
پارکینگ✅
انباری✅
اسانسور✅
تراس✅

پاسخگوی شما عزیزان تا ساعت 12 شب
دوست و مشاور شما فراز❤️
مسکن 1،2،3
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3