تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متر / پارسیان کادوس/بین دوم و سوم/

105 متر / پارسیان کادوس/بین دوم و سوم/

2 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1390
قیمت کل
8٬499٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬942٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
105متر

2 خوابه

سالن پر نور مقابل چیدمان

12 متر حیاط خلوت

12 متر تراس کاربردی

لوکیشن عالی

فاصله تا مراکز خرید فلکه سوم 2دقیقه پیاده روی

فاصله تا افق کوروش کمتر از 2 دقیقه پیاده روی

فاصله تا مسیر تاکسی خور مترو کمتر از 2 دقیقه

فاصله تا بیمارستان و داروخانه..... 2 دقیقه پیاده روی

فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن

قابلیت رهن تا 900ملیون

قابلیت وام 980 ملیون
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فرشته

قویترین و سالم ترین آژانس مسکن در تهرانپارس و عراقی