تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری 2 خواب محدوده اطلسی جنوبی تکمیل

105 متری 2 خواب محدوده اطلسی جنوبی تکمیل

10 ماه پیش در باغ تخت

متراژ
105
ساخت
1399
قیمت کل
7٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
69٬047٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
پکیج
فروش آپارتمان 2 خوابه
❇️ 2 خواب 105 متری
❇️سالن بزرگ با نقشه بدون پرتی
❇️ شمالی جنوبی / تهویه و نورگیری ایده آل
❇️ تکمیل شده با متریال درجه یک

مهندس حمید زارع
اینستاگرام: White_house_realestate@
✅ با تکیه بر تخصص حقوقی و دانش روز بازار، در معتبرترین مجموعه ملکی شیراز، همراه مطمئن شما هستیم.