تائید
فروش مسکونیآپارتمان105 متری موجود/مستر دار/سکونت و سرمایه گذاری

105 متری موجود/مستر دار/سکونت و سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
8٬190٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬000٬000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
17
خرید مستقیم و بیواسطه از دفتر فروش پروژه

از 60 متر تا 250 متر در برج های مجلل تهرانسر

________________________
فروش ویژه به مدت محدود
تنها با 60 درصد پرداختی خرید خود را قطعی کنید

خدمات
✅لابی من 24 ساعته  

نزدیک به مراکز رفاهی،تفریحی و گردشگری
دسترسی به اتوبان آزادگان،بزرگراه فتح و جاده مخصوص

«جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر حتما تماس بگیرید »