تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر/2خواب/کلید نخورده/فول امکانات/ کوثر

105متر/2خواب/کلید نخورده/فول امکانات/ کوثر

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
13٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
124٬761٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ FARTAK ⚜️

◻️105متر،2خواب استاندارد
◼️پارکینگ/انباری/آسانسور/بالکن

◻️بدون مشابه
◼️اماده سکونت
◻️نقشه خوب با فضای تفکیکی مهندسی
◼️در یکی از بهترین موقعیت ها با دسترسی ویژه

به قیمت پارسال خرید کن

یک میلیارد و سی صد یک سال آینده

بهترین قیمت ها بهترین ملک ها

صداقت کلید پیشرفت ماست

(( پاسخگویی از ساعت 8 الی 23 ))

________________________
املاک فرتاک :
ستارخان ،باقرخان ، پلاک 71

مشاور شما در منطقه : عینی