ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
105متر//اتوبوسی // محمدیه
105متر//اتوبوسی // محمدیه
2 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬523٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بنام قدرت مطلق الله
مسکن رویال الهیه 14
آپارتمان 105 متر
2خواب //فول امکانات
پذیرایی پنجره بزگ // هر خواب نور مستقیم
ملک دوکله دو سر نور
پارکینگ // آسانسور // انباری
دسترسی به امکانات رفاهی و اماکن عمومی
سوپر مارکت ،نانوایی،قصابی، ...
کلا 15 واحد // نقشه اتوبوسی بدون مشرف
پذیرایی و اتاق خواب ها قواره
کابینت و کمد دیواری چوب / اتاق خواب مستر دار
کاغذ دیواری و لوستر / سرویس ایرانی و فرنگی
واحد لوکس و بدون هزینه
در بهترین لوکیشن محمدیه
سند آماده// تک برگ
بازدید آزاد
محسن رضائی
فقط با یک تماس از اکازیون ها در منطقه مطلع شوید
مسکن رویال الهیه 14
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت