تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر/تاپ لوکیشن/2پارکینگ

105متر/تاپ لوکیشن/2پارکینگ

1 سال پیش در اهواز

متراژ
105
ساخت
1396
قیمت کل
5٬763٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬885٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
12

مشخصات ملک :
▫️ 105متری فول امکانات
◾ طبقه سوم / واحد جلو
▫️ تراس بزرگ و سرتاسری عرض سالن
◾ سالن بسیار دلباز و جادار مختص سخت پسندان
▫️ دو خواب بزرگ / کمد بندی سرتاسری
◾ آشپزخانه ای کابینت بندی و تفکیک شده
▫️ پارکینگ سندی تک فرمان باکس
_
مشاور شما : رضا مطلق زاده

آدرس دفتر : وهابی نبش خیابان 14 غربی کیانپارس
مشاورین املاک پایدار