تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر سالن پرده خور تاپ لوکیشن

105متر سالن پرده خور تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1387
قیمت کل
10٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
101٬904٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
بهترین هارا از ما بخواهید

لوکیشن عالی

دسترسی راحت

محله دنج و اعیان نشین

آخرین بازمانده از نسل ارزانی

زیر قیمت منطقه 5

مناسب برای سرمایه گذاری

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید
مشاور و امین شما:حیدری راد
املاک فلات شعبه 3