تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر/صفر/سند/شمالی/حاشیه بلوار

105متر/صفر/سند/شمالی/حاشیه بلوار

2 سال پیش در مشهد

متراژ
105
ساخت
1400
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬714٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
بنام ایزد یزدان پاک قدرت مطلق الله

مسکن رویال الهیه 14

آپارتمان 105 متر

فول امکانات / پارکینگ/ آسانسور/ انباری/ پمپ آب

صفر کلید نخورده / خوش دیزاین

کابینت چوب / هر دو اتاق خواب کمد دیواری فراوان

تراس سره اتاق خواب

پنجره پذیرایی قدی و بزرگ

نما مشاعات تا سقف سنگ / نما حجمی / نور پردازی

ساختمان شمالی / واحد رو به نما / نور گیر عالی

نزدیک به پارک / دسترسی به اماکن عمومی

دسترسی به تمام امکانات رفاهی
نانوایی ، سوپر مارکت ، قهوه ، داروخانه , درمانگاه

سند آماده

بازدید آزاد

محسن رضائی

پاسخگوی 24 ساعته

فقط با یک تماس از اکازیون ها در منطقه مطلع شوید

دانش محلی = دسترسی منابع(فایلینگ منطقه)

موارد مشابه با توجه به بودجه و سلیقه شما موجود

مسکن رویال الهیه 14