تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر / فلاحی/ خوش نقشه

105متر / فلاحی/ خوش نقشه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
3٬995٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬047٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
«با آرزوی موفقیت و سربلندی»
آپارتمان 105 متر
جنوبی سمت حیاط
طبقه چهارم
صفر آماده تحویل
2خواب یک خواب نور گیر
آدرس : اواسط فلاحی
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید:
*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*
مشاور شما: امیرحسین تقی پور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر حسین تقی پور

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست