تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر3خواب/خیابان صفدری کلیدنخورده

105متر3خواب/خیابان صفدری کلیدنخورده

2 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
105 متر
3 خواب

طبقه 5 تک واحدی

ساختمان 5 طبقه هست طبقه1و2و3 دو واحدی طبقه4و5 تک واحدی هست

موقعیت عالی ویو ابدی

فول امکانات کلیدنخورده

آسانسور
پارکینگ

قیمت پارکینگ 200 میلیون مجزاء

بالکن
انباری

بدون کابینت

سرویس بهداشتی ایرانی فرنگی
حمام مستر

سرویس گرمایشی پکیج رادیاتور
سرویس سرمایشی کولر آبی

قابلیت دریافت 960میلیون وام

قابلیت 900میلیون رهن

دسترسی به مترو 3 دقیقه
دسترسی به بی آر تی 3 دقیقه

آدرس محبوب مجاز غربی پلاک 388
املاک طاها

ارادتمند شما بختیاری