تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متر3خوابه/فول امکانات/رو ب آفتاب سازمان برنامه

105متر3خوابه/فول امکانات/رو ب آفتاب سازمان برنامه

1 سال پیش در تهران

متراژ
105
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
9٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬142٬000 تومان
طبقه
4
ب نام خالق هستی
✨خاک را ب طلا تبدیل کردن هنر ماست✨
املاک بزرگ سناتور شعبه 2
با ارائه تخصصی فایلینگ معاوضه درخدمت شماهستم
20%زیر قیمت منطقه
قابلیت رهن تا 1400
105متر در بهترین نوع نقشه
کم واحد و بهترین طبقه
فول امکانات سالن سرتاسر پرده خور
بازدید=پایان جستجوها
❌این فرصت استثنایی را هرگز از دست ندهید❌
اطلاعات بیشتر در تماس ☎️
ارادتمند و سخگو شما عزیزان از 7صبح الی 22 هستیم
کارشناس تخصصی و مشاورشمادر منطقه.عرفان الماسی