تائید
فروش مسکونیآپارتمان105متری فاز 8((دسترسی راحت پروژه))

105متری فاز 8((دسترسی راحت پروژه))

2 سال پیش در پردیس

متراژ
105
ساخت
1401
قیمت کل
3٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬142٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان با مشخصات زیر به فروش میرسد:

✨فایلینگ تخصصی فاز 8✨

✨عکس ها واقعی و متعلق به خود واحد میباشد✨

✅فاز 8 محله 2

*بازدید با هماهنگی قبلی *
زمان پاسخگویی:10صبح تا 10شب

✨مشاور شما:خانم محجوب زاده

آدرس دفتر:فاز 8 بلوار امیرکبیر میدان امیرکبیر،پاساژ ارکیده طبقه اول املاک هرمس