ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
106 متر 2خواب /فردوس غرب /فول بازسازی شده
106 متر 2خواب /فردوس غرب /فول بازسازی شده
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
106
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
8٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬018٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
سلام
کارشناس تخصصی فروش منطقه 5ارادتمند عباسی
آماده مشاوره رایگان جهت خرید و فروش آپارتمان
24ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما
عزیزان
86 متر 2خواب سندی +20 متر پاسیو مسقف آلاچیق
که جهت استفاده شخصی واحد
پارکینگ /انباری /کم واحد
محله دنج و آرام
دسترس آسان به مراکز رفاهی خرید و مترو
نقشه مهندسی بدونه 1سانت پرتی
سرایداری مقیم
دوربین مدار بسته
مدیریت عالی
واحد تخلیه میباشد
قابلیت دریافت تمامی وام های بانکی
قابلیت رهن تا مبلغ 900 میلیون
پرداختی خوب از شما تضمین گرفتن تخفیف از ما
کارشناس تخصصی خرید و فروش ارادتمند مجید عباسی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت