تائید
فروش مسکونیآپارتمان106 متری/رحمانیه 12/نورگیر

106 متری/رحمانیه 12/نورگیر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
106
ساخت
1399
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬490٬000 تومان
طبقه
2
خانه 106 متری
2 نبش
نورگیر بسیار عالی
اشپزخانه پر کابینت
اتاق ها و پذیرایی کاملا پر نور
2 خواب مستر با مستر و تراس نورگیر
مشاعات تمام سنگگ
و …

برای بازدید شما موجود است

تماس بگیرید