تائید
فروش مسکونیآپارتمان106 متری،سند تکبرگ،غرق نور

106 متری،سند تکبرگ،غرق نور

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
106
ساخت
1395
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬320٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
عزیزان لطفا در دفاتری اقدام به معامله️ کنید که داری جواز باشند که معاملات شما رسمی و قابل پیگیری باشد
⚜️ مشاورین املاک زاگرس ⚜️
عضو رسمی اتحادیه املاک
خرید، فروش، رهن و اجاره
آپارتمان، زمین،باغ، صنعتی
___________________________

مشخصات فایل آپارتمان
✅ متراژ 106 متر
✅ دوخواب
✅ طبقه 2 از 5
✅ بسیار مرتب و تمیز

*** قابلیت اخذ وام 800 میلیون تومانی ***

*** قابلیت رهن تا 450 میلیون تومان ***

**850 نقد بعلاوه واحد کوچکتر هم امکان پذیر است**
___________________________

فایلهای متنوع با بودجه و سلیقه شما
جهت خرید و فروش فایل مورد نظر خود با ما در تماس باشید
املاک زاگرس بلوار امیرآباد ابتدای کوهک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک زاگرس

آژانس املاک زاگرس با آگاهی و کارشناسی دقیق درمنطقه در خدمت انتخاب و تصمیم گیری صحیح شما